Wir suchen:

wózka widłowego (m/k/d)

Ort

Hückelhoven

Vertragsart

3 - Schicht, Samstagsarbeit, Vollzeit

Vergütung

16 Euro pro Stunde

Arbeitszeitmodell

Neubesetzung

Kategorie

Fachkraft

Jesteś prawdziwym profesjonalistą w dziedzinie wózków widłowych i czujesz się naprawdę komfortowo w magazynie? W takim razie jesteś dokładnie takim operatorem wózka widłowego (m/k/d), jakiego potrzebujemy! Zostań częścią naszego wspaniałego zespołu w Hückelhoven.

Über uns:

Jesteśmy nowoczesną firmą i ponadregionalnym dostawcą usług outsourcingowych w zakresie produkcji, logistyki i kontroli jakości oraz posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie na rynku.

Ihre Aufgaben:

  • Składowanie i pobieranie towarów za pomocą wózka widłowego
  • Przygotowanie i wysyłka gotowych produktów
  • Kompletacja towaru do wysyłki
  • Wsparcie w realizacji zleceń

Ihr Profil:

  • Zdobyłeś już doświadczenie zawodowe.
  • Posiadasz ważną licencję na wózek widłowy.
  • Jesteś zmotywowany i lubisz pracować niezależnie.
  • Masz też samochód, którym możesz dojechać do pracy.
  • Praca zmianowa w systemie 3-zmianowym nie stanowi dla Ciebie problemu

Fühlen Sie sich angesprochen? Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung! Am schnellsten können wir Ihre Bewerbung bearbeiten, wenn Sie sich online bei uns bewerben.

Im Moment ist kein passender Job für Sie dabei?
Dann registrieren Sie sich doch für unser Job-Abo.

Warum Aurea?

  • Najlepszy pracodawca
  • Osobiste wsparcie i porady zespołu Aurelium na miejscu
  • Bezpieczny dochód powyżej wynikającego z układu zbiorowego pracy
  • Premie za zmiany
  • Dotacja na oszczędności kapitałowe
  • Regulowany urlop wypoczynkowy
  • Wysoki standard bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w pobliżu miejsca zamieszkania
  • Zadania długoterminowe

Ihr Ansprechpartner:

Yassar Fouani
Bewerbermanagement

+49 163 208 70 69

bewerbung@aurelium-outsourcing.de

Aurelium GmbH
Hafenstr. 1
40213 Düsseldorf

www.aurelium-outsourcing.de